Φόρουμ Ε΄τάξης 2010 - 2011
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ivy bar
Πρόσφατα Θέματα
» ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 2:59 pm από @l3x

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:26 am από @l3x

» ΠΑΙΧΙΔΙ Monacnus Monacnus
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:22 am από @l3x

» fanny footbal 3
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:20 am από @l3x

» πεναλντι για τα μπαζα
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:15 am από @l3x

» Τ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΣΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:12 am από @l3x

» the best goalllllllllllllllllllllllllll
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:11 am από @l3x

» RIHANNA (ONLY GIRL IN THE WORLD)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:09 am από @l3x

» Dan wilson (breathless)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Ιουν 16, 2011 3:06 am από @l3x

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 55, στις Παρ Φεβ 02, 2024 2:34 pm
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Κορυφαίοι συγγραφείς
vaggelis13 (404)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
Artemis (344)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
@l3x (305)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
dimitris (300)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
elena (286)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
aggelos (284)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
d0r1t@ (228)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
Lina (176)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
Admin (159)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 
g1org0s7 (81)
Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_lcapΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Voting_barΤυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Vote_rcap 


Τυχαίος? Δε νομίζω......

+9
g1org0s7
errikos
chryssa
elena
Artemis
vaggelis13
dimitris
Admin
Lina
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  d0r1t@ Σαβ Απρ 16, 2011 8:24 pm

εγώ πιστεύω οτι έβαλε και τα 3 γκολ
d0r1t@
d0r1t@

Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Χολαργός.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  aggelos Σαβ Απρ 16, 2011 8:25 pm

Το τριτο ειναι μονταζ.
aggelos
aggelos

Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Χολαργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  d0r1t@ Σαβ Απρ 16, 2011 8:25 pm

πως το ξερεις;;;
d0r1t@
d0r1t@

Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Χολαργός.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  aggelos Σαβ Απρ 16, 2011 8:26 pm

Φαινεται.
aggelos
aggelos

Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Χολαργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Artemis Κυρ Απρ 17, 2011 12:38 am

Ντοριτα βαλ'το ν δουλεψει
Φενεται,δεν ειδες πως η μπαλα πηρε τετοιο φαλτσο κ μετα μπηκε.
Ντοριτα δες καλυτερα 3ανα τ βιντεο drunken drunken drunken drunken
Artemis
Artemis

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Lina Τετ Απρ 20, 2011 12:48 am

ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ
SadSmileSadSmileSadSmileSadSmile Like a Star @ heaven
Lina
Lina

Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Admin Πεμ Απρ 21, 2011 10:19 pm

Τελικά είναι όλο μάλλον μονταζ. Ο Μπέκαμ βρέθηκε εκεί για τα γυρίσματα μιας διαφήμισης γνωστού αναψυκτικού.

"Πού γίνονται όλα αυτά; Μα φυσικά στην τελευταία διαφήμιση πασίγνωστης μάρκας αναψυκτικών, στην οποία πρωταγωνιστεί η Κολομβιανή ηθοποιός και μοντέλο μαζί με τον άσο των Γκάλαξι και η οποία γυρίστηκε στην παραλία Venice του Λος Άντζελες.Το κόλπο της εξαιρετικό: μέσω Twitter ενημερώνει όλο τον κόσμο ότι ο Μπέκαμ βρίσκεται κάπου εκεί κοντά και όλοι οι λουόμενοι εγκαταλείπουν σαν τρελοί την παραλία για να συναντήσουν τον πρώην αρχηγό της Εθνικής Αγγλίας!
Χωρίς να υπάρχει πλέον ουρά στον πάγκο του πωλητή, η Βεργκάρα αγοράζει το νέο αναψυκτικό, όμως την ώρα που επιστρέφει στην ξαπλώστρα της, εμφανίζεται ως "από μηχανής Θεός" ο Ντέιβιντ Μπέκαμ που κάνει κόλπα με μία μπάλα ποδοσφαίρου."
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010

https://edimcholarg.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  elena Παρ Απρ 22, 2011 5:26 pm

ειναι μονταζ γιατι νομιζω οτι αυτο το πραγμα κανεις δεν θα μπορουσε να το κανει Exclamation
elena
elena

Αριθμός μηνυμάτων : 286
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Χολαργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Artemis Παρ Απρ 22, 2011 6:46 pm

ΚΑΘΑΡΟ ΜΟΝΤΑΖ ΦΕΝΕΤΑΙ
Artemis
Artemis

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  @l3x Κυρ Μάης 15, 2011 11:28 pm

και εγω το κανω affraid affraid affraid affraid affraid
@l3x
@l3x

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Lina Δευ Μάης 16, 2011 9:39 pm

ΝΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lina
Lina

Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  vaggelis13 Τρι Μάης 17, 2011 9:51 pm

Χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα Αλέξανδρε καλό χαχαχαχαααχαχαχαχαχαχαχαχα
vaggelis13
vaggelis13

Αριθμός μηνυμάτων : 404
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Χολαργός

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Artemis Τετ Μάης 18, 2011 2:00 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Συμφωνω με τον Βαγγελη
Artemis
Artemis

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  dimitris Σαβ Μάης 21, 2011 2:13 pm

ναι ρε Αλεξ εδω δεν το κανει ουτε ο βμεκαμ εσυ θα το κανεις?? Question Question
dimitris
dimitris

Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  Artemis Δευ Μάης 23, 2011 11:04 pm

Ναι ρε αλεξ.Ουτε ο "βμεκαμ"
Artemis
Artemis

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τυχαίος? Δε νομίζω...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Τυχαίος? Δε νομίζω......

Δημοσίευση  @l3x Δευ Ιουν 06, 2011 12:23 am

πιος βμεκαν.Εγω 5 πλασιος απο τον BEKAM afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen queen scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
@l3x
@l3x

Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης